Meritroyalbet Para Yatırma ve Çekme

Ödeme yöntemlerine zaman zaman bonus veren Meritroyalbet önce para yatırmanızı bekliyor. Yatırımlara göre hesaplanan promosyonlarla avantajlı hale gelebilirsiniz. Bu anlamda Meritroyalbet para yatırma ve çekme seçeneklerini limitlerine göre değerlendirmek gerekir.

Meritroyalbet En Popüler Yatırım Yöntemleri

Yatırım yöntemleri arasından en popüler olanları seçerek limitleri dahilinde ödemelere geçebilirsiniz. Kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bu yöntemler:
⦁ Kredi Kartı yatırımlarına ilişkin minimum 50 TL limiti bulunuyor.
⦁ Havale & EFT yatırımları için de en az 100 TL limite yer verilir.
Bunların dışında Otomatik Havale ödemelerine dair minimum tutar 100 TL şeklindedir. Rocketpay ve Paygiga için de en az 50 TL tutarını paylaşır. Son olarak QR 50, CepBank 20 TL limitleri ile en çok tercih edilen yöntemler arasında gösterilir.

Meritroyalbet Online Yatırım Yöntemleri

Banka merkezli olanlardan ziyade online yöntemlere de başvurulabilir. Para yatırma işlemlerinde yaygın olarak online yöntemler de tercih ediliyor. Bunlar:
-Cüzdanlar: E-cüzdan alternatifleri arasında başı çeken Papara için en az 20 TL tutarına yer verilmiştir. 25 TL alt limiti ile Payfix yatırımlarına da başvurulabilir. Aynı zamanda Bitcoin yatırımlarına dair minimum 100 TL limitini paylaşmaktadır.
-Kartlar: Cüzdanlardan ziyade ön ödemeli kartları da kabul ediyor. Bunlar arasında olan Jeton en az 20 TL limiti ile yatırımlarda kullanılabilir. 10 TL ve üzerinde olacak şekilde ise ister Otopay ister Paykasa yöntemlerinden para yatırabilirsiniz.

Meritroyalbet Para Çekme Limitleri

Yatırımlarda olduğu gibi çekim işlemlerinde de limitleri dikkate almalı ve taleplerinizi iletmelisiniz. Meritroyalbet para yatırma ve çekme işlemlerini limitlere uygun olması halinde tamamlar.
Çekim işlemlerine dair başı çeken yöntem Havale oluyor. En az 200 TL limiti dahilinde Havale üzerinden kazançlarınızı çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra minimum 100 TL limiti ile Papara yönteminden de çekim taleplerinizi iletmeniz sağlanır. Son olarak en fazla 50.000 TL tutarını paylaşıyor. Ortalama 15 dakika içerisinde ödemeleriniz yapılıyor. Bu sürecin uzaması halinde ise yardım almanız sağlanır. Öyle ki giriş yapanları destek hattı ile karşılayan siteler arasındadır.