Meritroyalbet Para Çekme : meritroyal336.bet

Meritroyalbet yeni giriş adresi meritroyal336.bet üzerinden para çekebilirsiniz. Meritroyalbet yeni adresi ile para çekme detayları için tıklayın.

İddia siteleri arasından para yatırma ve çekme işlemlerini Hollanda yasalarına göre Meritroyal almıştır. Üstelik bu işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Peki bu işlemler nasıl oluyor diye merak ediyorsanız cevabı aşağıda yer almaktadır.

Meritroyalbet Para Çekme

*Minimum 200 tl alt limit ile havale işlemleri gerçekleşmektedir. Eğer papara üzerinden yapılacaksa en az 100 tl para çekilebilir.

Havale işleminde en fazla 30.000 civarı işlem gerçekleştirilebilmektedir. 30.000 Tl sınırı ise VIP müşterilere özeldir. İki saatte bir para çekme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Yalnız saat sınırlaması bulunmaktadır. Para çekme işlemi gece 00.00 itibariyle başlayıp sabah 09.00 da sona ermektedir.
Güvenilir bir kanaldır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerini arayarak gerekli bilgileri öğrenebilir ve yardım alabilirsiniz.

About Meritroyalbet

Check Also

Meritroyalbet Para Çekme : meritroyal341.bet

Meritroyalbet yeni giriş adresi meritroyal341.bet üzerinden para çekebilirsiniz. Meritroyalbet yeni adresi ile para çekme detayları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir